Cześć :)
31 latek, singiel, bez bagażu..
Potrzebuje odpoczynku i relaksu od zgiełku miasta i pracy, chętnie w doborowym towarzystwie :)
Planowany termin - połowa lipca, dokąd? Nie wiem, może wspólnie coś wymyślimy?
Obowiązkowo kawa przed wyjazdem, chętnie zobaczę Twoje zdjęcie.
Kraków i okolice :)