Jak w tytule. Ja 60lat, 176 cm,atletyczny z kilkoma dodatkowymi kg. Cenie szczerosc
i szacunek wiec nie owijam w bawelne. Chetnie zaprosze do wspolnego spedzenia urlopu gdzies nad jeziorkiem, w milym osrodku wypoczynkowym. Co dalej....?
Zobaczymy, Pozdrawiam mile Panie. Darek