Witam wspaniałe panie czy na tym portalu ktoś tu taki jest ?
Chciałbym się spotkać na miłe wspólne spotkanie .
Proponuję pogadać pójść na spacer czy na kawusię . Później podjąć decyzję co robimy dalej Albo od razu przejść do rzeczy .
Proponuję kontakt przez emeila nie każdy chętnie od razu chce się wymienić nr tel.