Witam szukam miłej i sympatycznej kobiety z którą było można się spotkać i miło spędzić czas . Jeśli chcesz najpierw się zobaczyć pójść na spacer czy kawę a potem zdecydujemy co dalej będzie . To możesz pisać śmiało
Jestem z łodzi posiadam samochód więc okolice łodzi też są mile widziane